HOTTON HOTEL

Coś więcej o nas

X

Element strony tymczasowo nie jest dostępny.

Przepraszamy za chwilową niedogodność. Zapraszamy do kontaktu z działem
Marketing:

(+48) 58 760 58 87

marketing@hotton.pl

...lub Sprzedaż:

(+48) 58 760 58 87

marketing@hotton.pl

O NAS

Serdecznie witamy w Hotton Hotel w Gdyni. Hotel położony jest w centrum Gdyni, w prężnie rozwijającej się biznesowo-finansowej części miasta, nieopodal Placu Kaszubskiego.

Hotel oferuje nowocześnie i komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty, centrum konferencyjne trzema salami, elegancką Restaurację Bucatti i Calipso Bar & Restaurant serwującą dania kuchni włoskiej i międzynarodowej.

Dobrą zabawę gwarantujemy w kameralnym Bowling Club z trzema torami do gry i drink barem (aktualnie Bowling Club jest w trakcie remontu - zmieniamy się na lepsze). Dla gości dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy oraz parking monitorowany.

DLACZEGO HOTTON HOTEL?

Doskonała lokalizacja – w centrum miasta, na granicy portu i stoczni, a jednocześnie w niewielkiej odległości od morza i plaży miejskiej (około 1 km), Bulwaru Nadmorskiego i przystani jachtowej sprawiają, że jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe i wypoczynek.

Do ścisłego centrum można dostać się spacerem w czasie około 5 minut. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się również Teatr Muzyczny, nowoczesne centrum Multikino, Skwer Kościuszki, Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Marynarki Wojennej, mnóstwo klubów i atrakcji.