Wesela w Hotton Hotel

Zorganizuj swoje wymarzone wesele

Wesela

Oferta Weselna

Hotton Hotel to miejsce, w którym niezwykły nastrój, wyśmienita kuchnia i szczególna dbałość o Gości sprawią, że poczują się Państwo wyjątkowo.
Wysoko wykwalifikowany personel jest w stanie zorganizować i obsłużyć zarówno kameralne jak i duże przyjęcie weselne.


Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwintną Restauracje Bucatti jest to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego do 80 osób w jednej lub na małą kameralną sale czerwoną na wesela lub obiady weselne do 30 osób.


Elegancki wystrój sal, pięknie udekorowane stoły, stworzą odpowiednie tło do świętowania tej ważnej uroczystości. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dań. Wszystkie potrawy są wyjątkowo przyrządzane i pięknie podane.


Obsługa Hotelu to profesjonalny zespół – zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Każdemu z Państwa Gości poświęcimy maksimum uwagi. Kierownik Gastronomii Natalia Mazurkiewicz z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze tortu weselnego, dekoracji, zespołu muzycznego lub Dj-a.


Chętnie spełnimy Państwa życzenie, co do najdrobniejszych szczegółów.


Poniżej przedstawiamy Państwu przykładową ofertę menu, przygotowaną przez Szefa kuchni Sławomira Renusza na organizację przyjęcia weselnego.


W podanych cenach menu zapewniamy: salę, ustawienie bufetów, stołów, nakrycia, udekorowanie stołów tiulami oraz świecami.


Ceny od 240 zł do 320 zł


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z działem gastronomi.