Wesela w Hotton Hotel

Zorganizuj swoje wymażone wesele

Wesela

Oferta Weselna

Jeśli jeszcze nie wybrali Państwo miejsca na organizację najważniejszego przyjęcia w Waszym życiu – zapraszamy do Hotton Hotel.


Hotton to nowy hotel w centrum Gdyni, w którym nowoczesne wnętrza, wyjątkowa atmosfera i szczególna dbałość o Gości sprawią, że poczują się Państwo naprawdę wyjątkowo.


Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwintną Restaurację Bucatti - to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego do 100 osób w jednej sali lub 140 w dwóch salach. Elegancki wystrój sal, pięknie udekorowane stoły, okrągły parkiet do tańca stworzą odpowiednie tło do świętowania tej ważnej uroczystości i dobrej zabawy wszystkich Gości.


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dań. Wszystkie potrawy są wyjątkowo przyrządzane i pięknie podane.


Obsługa hotelu Hotton to doświadczony i profesjonalny zespół - zapewniamy serwis na najwyższym poziomie. Każdemu z Państwa Gości poświęcimy maksimum uwagi.


Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze tortu weselnego, dekoracji, zespołu muzycznego lub DJ’a – współpracujemy z wieloma podwykonawcami. Chętnie spełnimy Państwa życzenia co do najdrobniejszych szczegółów.


Po wyjątkowym przyjęciu weselnym dla młodej Pary oferujemy nocleg w naszym najpiękniejszym Apartamencie LUX (przy weselach powyżej 50 Gości), a dla Państwa Gości pokoje w specjalnych cenach.


Jeśli będą chcieli Państwo wrócić do wyjątkowych chwil - zorganizujemy dla Państwa spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół, podczas którego będą mogli Państwo wspólnie obejrzeć zdjęcia i film z uroczystości, a także podzielić się wrażeniami. Oferujemy bezpłatnie dużą salę konferencyjną, a poczęstunek w specjalnych cenach.


Serdecznie zapraszamy